Kanayan Ay

*Buraya random gothic cadılı söz geliyor*

AnasayfaSSSKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Charliana K. Reeve
İnsan
İnsan

Soy Kökeni : İnsan
Namı : Charlie, Cha

MesajKonu: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Ptsi Mart 19, 2012 3:42 pm

Şey, uzun zaman oldu rp yazmayalı, sonunda çıldırabileceğimi düşünerek yeniden aramaya başladım. Hoşuma gitti burası, pek anlayamadım ama anlarım inşallah :D Daha ısınamadım yani :D Neyse Saçmalayıp durmayı da özlemişim -bu konuda çok iyiyimdir- neyse işte öyle. Ben Senem, 8. sınıfa gidiyorum, kısa siyah şaçlarımla gercekten sıkı bir metalciyimdir, kimi metalci sakin sakin oturur, sabırlıdır, ama sabrı taşarsa... vay kızdıranın haline... Ama sadece sakin olmazlar, ara sıra manyamak lazım işte... Benim gözlemlerime göre çoğu öyle. Ben de öyleyim. Tek tuhaf yanım çekik hastasıyım. Manga ve anime de cool ama... -Death Note'taki Light mesela.. Aşırı cool- Kore nedense benim aşkım. Burası Bursa, dolayısıyla İstanbul gibi her yerde Çekik çıkıp kalbinizi yerinden çıkartmıyor. Ya da Ankara'daki gibi JYJ gelmiyor. Ama burada iki çekik gördüm. Malesef ikisi de kızdı. Kısaca ben. Yani, idare edebilir misiniz beni? 0.o
asdfgh
Dimitra Makrigianni
Kirli Kan & Black Rose Akademisi Öğrencisi

Soy Kökeni : Bulanık
Hobiler : psikoloji, kitap okumak, alakasız yerlerde uyuyakalmak
Namı : D'yle başlayan her türlü alakasız isim

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Ptsi Mart 19, 2012 3:54 pm

MERABA BURSALIII bursalilarin bol oldugu yere gelmissin \o/ *tamam aslinda iki kisiyiz ama... OLSUN*
Kisa sac iyidir asdfga asli ben de, hosgeldin :3

●.._.·●.._.·●............♣............●·._..●·._..●

Charliana K. Reeve
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Ptsi Mart 19, 2012 4:00 pm

İki kişi... Süpermiş... hhaahhaa :D ^^ Tabi ya, uzun saçla kafa sallamaya kalkarsan sana deli gözüyle bakarlar, ayrıca baya zahmetli iş olur. ^^
Olivette Perdita
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi

Hobiler : Sophronia & Sophia ile takılmak.
Namı : Shahrazad, Hürrem

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Ptsi Mart 19, 2012 4:12 pm

AAA BURSALI
Hoş geldin :3 Güneş ben de.

P o i s o n o u s A p p l e ;
Charliana K. Reeve
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Ptsi Mart 19, 2012 4:20 pm

Hehe, Memnun oldum ^^ Bursalı olmak güzelmiş :D
Bianca L. Monalite
Monalite | Lord of the Kings'in Kardeşi
Monalite | Lord of the Kings'in Kardeşi

Namı : Bia-Chan, Lupi

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Ptsi Mart 19, 2012 6:16 pm

Selam Bursalı, ben de Bursalı olmayan insan T^T Halbuki çok isterdim bursalı olmayı. Ama benim hiç Bursam olmadı q.q

Neyse... Ben de Samsunlu. Ama Malatyada yaşıyorum. Bursada yaşayamıyorum meh...

Hoşgeldin ki ehe ^^"

Lakin bu da çok feci taştı:

Ben mahvetmeden önce güzel resimdi vesselam:

Yami Yousei
Stajyer
Stajyer

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Ptsi Mart 19, 2012 9:59 pm

Neden sitede bu kadar Bursalı var neden

asfasd Hoşgeldin ben de Trabzonluyum bu arada u.u
*nedensenereliolduğunusöylemezorunluluğuhissetti*

Spoiler:

Dean Oliver Bancroft

Soy Kökeni : Anası cadı falan
Hobiler : Her türden kumar oynamak, milleti kumarda altın işlemeli küloduna kadar soyup o külodu adamın kafasına takıp rezil etmek, spor yapmak, bomba düzenekleri kurmak falan.
Namı : Yavru ananas. onun haricinde bilmiyom :3

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Salı Mart 20, 2012 2:06 pm

hoş geldin :) bende bursa da yaşamak isterdim ama ya T.T ama bende trabzonluyum ve gebzeyle istanbul arasında yaşıyorum :D hafta içi 8 saatim istanbulda geçiyor geri kalan zamanlarda gebze de yani öyle :D gebze de kocaelinde falan. ama istanbuldan sayılıyor daha çok :3 çenem düşük kestim.
iyi eğlenceler v,v
Matthew Fleming
Avcı
Avcı

Hobiler : Eh işte, insanların hayatını kurtarmak falan.
Namı : I'M THE HERO!

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Salı Mart 20, 2012 2:26 pm

Gereksiz yere konuştuğumu fark edip burayı spoilera aldım:

Eheh insanlığa dönecek olursam, Çağla adım. Böyle yılda ya da 2 yılda bir Bursa'ya gideriz *ailem kar meraklısıdır, doğuda kalırken de Sarıkamış'a giderdik* ama Egeli olduk sanırım. Evet, yarışmaya İzmirden katılıyorum, buradan babaannemlere ve köpeklerine selam yolluyorum. İlk alışamadım ama artık eskisinden daha çok seviyorum İzmiri OwO *kar yağmasa da*
Şehirler hakkında öküz gibi sohbet edebilirim sdfkşsd Neyse işte, bunun dışında çekikleri o kadar da çok sevmiyorum, yani seviyorum ama diğer insanlar kadar. Ama çekik gözlü bebekler çocuklar falan ÇOK TATLI OLUYOR ÜHÜ T.T Öhöm, he bir de 15 yaşındayım, bayanım, bekarım, fen öğrencisiyim *İSYEEAAN ediyorum bu konuda*, memnun oldum diyor ve yarışmacı arkadaşlarıma başarılar diliyorum u.u

I just wanna lay in my bed:

Jessica Bianchessi
Black Rose Akademisi Öğrencisi
Black Rose Akademisi Öğrencisi

Namı : Ultimate Stalker

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Salı Mart 20, 2012 3:48 pm

Sitede benden başka bir Trabzonlu daha varmış sevindirik oldum şu an *-*

Elijah M. Bourque
Avcı
Avcı

Hobiler : ANANAS KESMEK, ANANAS SOYMAK
Namı : ANANAS ANANAS ANANAS

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Salı Mart 20, 2012 4:42 pm

Hoşgeldin *o* Benim de ikinci adım Senemdir ama hiç alışamadığım için kullanmıyorum. <.< İşte Eylül'üm ben. v.v

Kufufufufu~
Candice Grunewald
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi

Soy Kökeni : Cadı
Hobiler : Yukarda yazıyo işte bişeyler oradan çıkarım yapılabilir bence.
Namı : Ursula ama bu daha çok ciddi modda cadı olduğu zaman kullanılıyo. Çok nadir yani :3

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Salı Mart 20, 2012 9:03 pm

Jessica Bianchessi demiş ki:
Sitede benden başka bir Trabzonlu daha varmış sevindirik oldum şu an *-*

:D :D memleketdaş *-* *aslındamemleketdaşyerineolanasılkelimeyiunuttu*
Charliana K. Reeve
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Paz Mart 25, 2012 4:31 pm

Vay be.. :D Duygulandım :D Teşekkür ederim :D Bu arada ben istanbulda doğdum ama bursaya 2 yaşında falan geldiğim için bursalı sayılırım :D Hem benim oturduğum taraf denizin-pis bir denizi var öğkk- dibinde.. Kar yağmıyor anlayacağınız kadarıyla :( ama yağdımı.... offf kar görmemişler bibi oluyoruz :D Uludağa gitmeyi pek sevmem de ehehe.. :D Neyse Eylül, yani Senem (sana adaş dicem,olur mu? :D) benim de diğer ismim Gülsün ben de ona alışamam :D Ama şu Senem ismini nadir duyarım :D Duyduklarımla da pek iyi bir geçmişim yoktur :D Seninle iyi bir gelecek umuduyla.. falan asdfasdsaf :D Ayy burası çok sevecenmiş yaa :D Biraz daha uzun zaman geçirmeliyim ama SBS maduruyum ve 2 ayım var.. :( Ühüüü haftada bir-iki kez girmeye çalışıcam :D Fİghtingg! Ayrıca Çağla, Koreli bile olsa bebekleri sevmem, sevemem .. Sorun onlar değil, benim, çünkü bebeğe dokunduğum anda ağlamaya baaşlar ve susmak bilmez.. Bana eziyet çektirmek için doğmuş onlar bence ...bu bebek minik kuzenim için de geçerli.. zırlayıp duruyolar.. -.- (bebekler için çok sertim sanırım.. sorry. duysalar yine ağlarlar.. aman aman..)
Leticia
Kadim Altın Çember Üyesi
Kadim Altın Çember Üyesi

Soy Kökeni : Cadı
Hobiler : Çocukları kandırmak, yaşlıları kandırmak, insanları kandırmak, yalan söylemek, öldürmek, işkence...
Namı : Melek yüzlü şeytan.

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Paz Mart 25, 2012 4:47 pm

Ahahah XD
Ben de bebeklere fazla yumuşak davranırım. Kolumdan tutup parkta oynatayım niye götürürler *2 yaşındaki bebeklerden falan bahsediyorum, 0 ile 10 yaş arası hiçbir çocuğa en ufak bir şey diyemem dfjkg* ya da saçımı çekerler falan hiçbir şey diyemem. Sonra şımarıyorlar işte. Seviyorlar ama acayip şımarıyorlar hayır da diyemiyorum. En iyisi hiç yaklaşmamak dsfklsd

Charliana K. Reeve
İnsan
İnsan

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   Paz Mart 25, 2012 5:09 pm

bencede... :D İki senedir-kuzenim büyüdüğünden beri- canlı bir bebeğe dokunmadım. görrmedim bile .. Tuhaf ama gben de şimdi farkettim
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D   

Iı, ne yapmalı? Yeniyiz, idare edin benimle :D
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yazıcı kartuşu sorunlarını gidermek için